English  |  العربية


Mobilya ve dekorasyon sektöründe marka olma iddaasıyla 2009 yılında yola çıkan Nartkan Mobilya, bugün ülkemizin önde gelen üretici firmaları arasında yerini almıştır.

Türkiye içerisinde iki adet imalat şubesi, Newyork’da iki adet satış mağazası bulunmaktadır. Kuruluşundan itibaren kalite, rahatlık ve estetiğe önem veren ve kişiye özel özgün tasarımlarıyla gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında her kesimin beğenisini kazanan Nartkan Mobilya kısa süre içinde önemli başarılara imza atmıştır.

Ana prensibimiz, yaşadığınız mekanların güzelliğine katkıda bulunabilmektir. Güvenilirlik, doğruluk, verilen sözleri yerine getirme, insana saygı, iyi ilişkiler geliştirme, çevreyi koruma ve en iyisi olma prensiplerini benimsemiş olup bu özellikler ilk kurulduğu günden beri firmamızın temelini oluşturmaktadır.

Kurulduğumuzdan beri amacımız; sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bugün de inancımızın ve kişiliğimizin temelini oluşturmaktadır.

Nartkan Mobilya bu düşünceler çerçevesinde büyüme adına yurtdışında birçok firma ile iş ortağı olarak çalışmış ve halen çalışmaktadır. Türkiye haricinde Amerika Birleşik Devletleri, Dubai, Katar, Cezayir, Fas gibi daha bir çok ülkede iş yapmaktadır.

Ayrıca USA Newyorkta mobilya ve ev hediyelik eşyaları üzerine 500 m2 kapalı alana sahip iki adet satış şubesi bulunmaktadır. Nartkan  olarak; mobilya, ev ve işyeri dekorasyonu alanında verdiği hizmetlerle birlikte ülkemizde imal edilen hediyelik el işlemesi süs eşyalarının Türkiye’den yurtdışına ihracatını da yapmaktadır.

Bizler üstümüze düşen görevin bilincindeyiz, yaptığımız işlerden dolayı huzurluyuz. Bizler en iyisi için, en iyisi sizler için.

Tasarımcılarımız, NARTKAN ürünlerinin evinize ve işyerinize katacağı statü, konfor, keyif ve modernlik için çalışıyor.

Mühendislerimiz; NARTKAN ürünlerinin estetiğine ve sağlamlığına yeni mekanizmalar ilave ederek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü olması için çalışıyor.

İmalat ekibimiz; NARTKAN ürünlerinin sahip olduğu bu ayrıcalıkların evlerinize ve işyerlerinize  ulaşması için çalışıyor. Tüketicilerimizin ve çalışanlarımızın sorumlu bir markadan beklediği üzere hareket ediyor ve bu beklentileri karşılamak için çalışıyoruz.

NARTKAN 10 yıldan beri 50 den fazla çalışanı ile ürettiği on binlerce mobilyaların evlere kazandırdığı keyif ile mutludur.